حل مشکل آنتن دهی موبایل

بهترین تقویت کننده سیگنال تلفن همراه برای شما

اگر سیگنال موبایل بسیار ضعیفی دارید ، یک دستگاه تقویت کننده آنتن سیگنال موبایل مشکل شما را برطرف می کند تقویت کننده های آنتن دهی موبایل را تکرار کننده ، تقویت آنتن موبایل ، تقویت فرکانس موبایل ، تقویت سیگنال موبایل ، تقویت امواج موبایل و توسعه دهنده شبکه نیز می نامند. دستگاه های پیشرفته سیگنال 4G LTE را در تمام شرکتهای بزرگ ایرانی و همه تلفن ها تقویت می کنند و آماده 5G هستند. تقویت کننده سیگنال آنتن موبایل به تماس تلفنی ، پیامک ارسال نشده و سرعت پایین داده شما پایان می دهد. و اینکه هرگز سیگنال ضعیف یا نقاط کور نخواهید داشت.

انواع مختلفی از دستگاه ریپیتر تقویت کننده آنتن موبایل وجود دارد. به قدری زیاد است که ممکن است دشوار باشد انتخاب کنید کدام یک برای شما مناسب است. ما در اینجا بهترین ، جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه های تقویت کننده آنتن دهی سیگنال امواج فرکانس موبایل را برای شما لیست کرده ایم

همه کیت ها یا دستگاه های تقویت کننده سیگنال ، تقویت آنتن دهی موبایل تلفن همراه ما :

1 - داده ها و سیگنال صوتی و 3G 4G LTE را برای همه دستگاه های تلفن همراه تقویت می کند. این ریپیترها شامل آیفون ، اندروید ، تلفن های 5G ، سایر تلفن های هوشمند ، تبلت ها و آیپدها است.

2 - به عنوان توسعه دهنده شبکه 4G LTE عمل می کند.

3 - دستگاه ریپیتر آنتن موبایل ما همه شرکت های بزرگ ایرانی را ساپورت می کند. این شامل AT&T ، Verizon ، T-Mobile ، Sprint ، US Cellular ، کریکت ، Boost Mobile ، Tracfone و موارد دیگر است. همه سیگنالها را در باندهای 800-2500 مگاهرتز تقویت می کند.

4 - هیچ هزینه ماهیانه ای ندارند. 

5 - به WiFi یا اتصال تلفن ثابت نیازی ندارند. 

6 - توسعه دهنده های سلولی تقویت آنتن موبایل کاملاً مجاز FCC هستند. 

7 - با تمام تلفن های همراه آماده 5G سازگار هستند و برای دهه آینده و بعد از آن کار می کنند.

8 - با دو سال ضمانت و 90 روز ضمانت بازگشت پول در صنعت پیشرو شوید. 

مواردی که باید قبل از خرید تقویت کننده سیگنال تلفن همراه مورد توجه قرار گیرد

قبل از خرید دستگاه ریپیتر تقویت کننده آنتن سیگنال موبایل ، اطلاعاتی وجود دارد که شما می خواهید. برخی از شما ممکن است به دلایل بد بودن سیگنال یا نحوه عملکرد تقویت کننده سیگنال علاقه داشته باشید ، اما این موارد در انتخاب تقویت کننده برای خرید مهم نیست. آنچه بیشترین اهمیت را دارد کیفیت سیگنال خارجی شما و منطقه ای است که در آن حضور دارید.

تقویت کننده سیگنال تلفن همراه برای خانه و دفتر

تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه برای خانه محبوب ترین دسته مصرف کننده تقویت کننده آنتن موبایل است ، پیشنهاد می کنیم از سیگنال خارجی خود مطلع شوید . ما با پوشش مطلوب آنها را تقویت خواهیم کرد و بر این اساس توصیه های متخصص خود را ارائه خواهیم داد.

1 - خانه های متوسط ​​و فضاهای اداری متوسط

2 - خانه های بزرگ و فضاهای بزرگ دفتر

3 - خانه های کوچک و فضاهای کوچک دفتر

4 - آپارتمانها و دفاتر اجاره ای

5 - تقویت کننده هایی که شامل نصب حرفه ای می شوند

تقویت کننده آنتن موبایل برای خانه های متوسط ​​و فضاهای اداری

اگر خانه یا دفتر کار متوسطی دارید ( تقریباً 50 متر تا 300 متر ) ، چند گزینه تقویت کننده آنتن دهی موبایل وجود دارد که بستگی زیادی به قدرت سیگنال خارجی دارد.

با داشتن سیگنال بیرونی قوی ما دستگاه ریپیتر آنتن دهی موبایل دو باند را به عنوان بهترین تقویت کننده آنتن سیگنال موبایل تلفن همراه برای خانه های متوسط ​​توصیه می کنیم. ظاهری زیبا و تمیز دارد. آنتن فرستنده پنل داخلی آن دارای نمای پارچه ای است و به نظر می رسد بخشی از خانه است. با آنتن جهت دار قدرتمند یاگی و آنتن لگاریتمی اتصال پایین ، می تواند به دکل های مجاور دور دست برسد تا تقویت سیگنال را با قدرت بیشتری انجام دهد. چراغ های LCD آن به شما نشان می دهد که آیا به درستی کار می کند یا خیر. اگر سیگنال بیرونی ضعیفی دارید ، این کمترین کیت تقویت کننده سیگنال است که باید خریداری کنید.

با داشتن سیگنال ضعیف در خارج ، ما دستگاه ریپیتر آنتن موبایل سه باند را توصیه می کنیم. این به طور قابل توجهی از دستگاه تقویت آنتن موبایل دو باند قوی تر است ، اما اگر خانه یا سالنی با اندازه مناسب در منطقه ای با سیگنال ضعیف داشته باشید ، ضروری است. اگرچه می تواند 1000 متر مربع را پوشش دهد ، ولی قطعا محیط شما را پوشش می دهد.

تقویت کننده آنتن موبایل در یک کلام

دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل قطعه ای پیشرفته از تجهیزات الکترونیکی است که برای تقویت سیگنال فرکانس موبایل طراحی شده است.

1 - دستگاه ریپیتر تقویت کننده آنتن سیگنال موبایل

2 - یک آنتن خارجی برای گرفتن سیگنال موجود

3 - یک آنتن داخلی برای پخش سیگنال تقویت شده

یک تقویت کننده سیگنال در یک فضای خشک با منبع تغذیه تنظیم می شود و می تواند به طور چشمگیری انواع سیگنال ها را در یک فضای بسته تقویت کند. آنها در خانه ها ، دفاتر ، وسایل نقلیه و هر ساختمانی کار می کنند. آنها به ویژه در مناطق ضعیف سیگنال و در شرایطی که مواد ساختمانی نفوذ سیگنال سلول را دشوار می کند مفید هستند.

اگر از سیگنال آنتن موبایل ضعیف خود رنج می برید ، مطمئن ترین راه برای بهبود آن خرید دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل می باشد. فقط کافیست با ما تماس بگیرید.


چاپ   ایمیل

Related Articles