خرید دستگاه تقویت آنتن موبایل

آیا دستگاه ریپیتر آنتن موبایل کار می کند؟

موارد هشدار دهنده ناخواسته زیادی وجود دارد که باعث ایجاد شک و تردید عمومی در مورد این دستگاه ها شده است. که آیا دستگاه ریپیتر آنتن موبایل کار می کند یا ضرری دارد همه تقویت کننده های آنتن موبایل پیشنهادی ما تست شده ، دارای گواهینامه FCC هستند و با ضمانت 90 روزه ما پشتیبانی می شوند ، بنابراین اگر متوجه شدید برای شما مناسب نیست ، میتوانید آن را تست کنید این دستگاه ریپیتر موبایل فقط سیگنال را ریپیت یا تکرار می کنند زیرا از خود سیگنالی تولید نمی کنند

دستگاه ریپیتر آنتن موبایل چگونه کار می کند؟

تقویت کننده ریپیتر آنتن موبایل با بهبود اتصال بین تلفن شما و نزدیکترین برج بی تی اس که سیگنال موبایل را از اپراتورها می فرستند کار می کنند. این بدان معنی است که ، بدون سیگنال فرکانس موبایل موجود ، دستگاه ریپیتر آنتن موبایل نمی تواند کار کند زیرا باید سیگنالی باشد که آن را به دستگاه بفرستد و تکرار کند که سبب افزایش آنتن موبایل شود تقویت کننده تلفن همراه دارای سه قسمت کلیدی است: یک آنتن گیرنده در فضای باز ، یک تقویت کننده یا همان دستگاه ریپیتر آنتن موبایل و یک آنتن داخلی که سیگنال را به محیط بفرستد اینها از طریق کابل کواکسیال متصل می شوند. قدرت تقویت کننده و سطح کل پوشش به میزان قدرت این اجزای منفرد متفاوت است. تمام تقویت کننده های آنتن موبایل ما برای پوشش کامل حامل از پوشش تک حامل جلوگیری می کنند ، به این معنی که تمام حامل های اصلی توسط هر تقویت کننده ما تحت پوشش هستند.

چرا من چنین سیگنال ضعیفی دارم؟

9 دلیل اصلی برای سیگنال بد وجود دارد ، اما مهمترین آنها فاصله از برج بی تی اس و مصالح ساختمانی و ساختمان های بلند است که باعث شده نقطه کور ایجاد شود.

چگونه می شود آنتن سیگنال موبایل خود را به صورت رایگان تقویت کنم؟

روشهایی برای تقویت آنتن سیگنال موبایل شما وجود دارد که به تقویت کننده سیگنال تلفن همراه نیازی ندارد. برخی از آنها رایگان هستند ، برخی دیگر پولی هستند و بسیاری از آنها به درد شما نخواهند خورد - اما همیشه ارزش امتحان کردن را دارند. ما در اینجا بهترین ، پیشرفته ترین و جدیدترین سیستم تقویت آنتن موبایل را با قیمت مناسب برای شما پیشنهاد می کنیم.

چگونه تقویت کننده آنتن موبایل خود را در Carrier خود ثبت کنم؟

این یک فرآیند پنج دقیقه ای ساده است به شرط آنکه پیوندی به وب سایت شرکت مخابراتی مناسب خود داشته باشید. که در حال حاضر اپراتورها ترابرد را پیشنهاد می کنند!

آیا میله ها بهترین روش خواندن تقویت آنتن موبایل هستند؟

میله ها چیزی بیشتر از خواندن ذهنی سیگنال تلفن همراه نیستند که از نظر تلفن ، شرکت مخابراتی ، دستگاه و غیره متفاوت است. هیچ استانداردی برای معنی "یک نوار" یا "نوارهای کامل" وجود ندارد. اگر می خواهید اندازه واقعی از سیگنال تلفن همراه خود داشته باشید ، dB را بررسی کنید. در اینجا یک راهنمای کامل در مورد نحوه خواندن قدرت سیگنال به روش صحیح آورده شده است.

در نصب تقویت کننده آنتن موبایل خود مشکلی دارم؟

ما در شرکت موبایل آنتن دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل را از صفر تا صد و به صورت رایگان برای شما انجام می دهیم

چگونه می شود نزدیکترین دکل آنتن دهی بی تی اس خود را پیدا کنم؟

اگر راه اندازی آنتن yagi دارید ، باید نزدیکترین دکل آنتن دهی بی تی اس خود را پیدا کنید تا حداکثر توان را از سیستم خود بگیرید. روش های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد ، خوشبختانه ما این کار را برای شما انجام می دهیم دستگاه کوچکی به نام تستر سیگنال موبایل وجود دارد که شبیه به یک موبایل می باشد و قبل از نصب آنتن گیرنده سیگنال قوی را از نزدیکترین دکل آنتن دهی موبایل پیدا می کنیم

چرا تقویت کننده آنتن سیگنال تلفن همراه فقط در داخل خانه کار می کند؟

آنها به دیوارهایی احتیاج دارند که از آنها سیگنال عبور کند. آنها به خودی خود آنقدر قدرت ندارند که بتوانند سیگنال را در یک فضای باز بزرگ تقویت کنند یعنی سیگنال فرکانس موبایل نهایتا بتواند از شیشه عبور کند مانند وای فای اینترنت نیست!. بنابرین خیالتان راحت فقط در واحد آپارتمان خودتان سیگنال آنتن موبایل وجود دارد.

از چه نوع کابلی برای تقویت کننده آنتن موبایل باید استفاده کرد؟

عملکرد کابل بسته به نیاز متفاوت است. بعضی از کابل ها برای طولانی مدت مجهز نیستند ، به همین دلیل برخی از تقویت کننده ها از نوع 50 اهم و 75 اهم هستند. برای اکثر مصرف کنندگان ، کابل موجود در کیت ( دستکاه ریپیتر تقویت کننده آنتن دهی موبایل ) کافی است ، اما برای کسانی که به کار طولانی تری نیاز دارند ، به راهنمای کابل کواکسیال ما مراجعه کنید تا آگاهانه در مورد نوع کابل مورد نیاز خود تصمیم بگیرید.

بعد از نصب تقویت آننتن موبایل باید تنظیماتی روی گوشی موبایل انجام داد؟

خیر. طبق قانون ، تقویت کننده های سیگنال سلول به عنوان یک کیت کامل ، که شامل یک آنتن داخلی و خارجی است ، به فروش می رسند. این آنتن ها به طور کلی برای تقویت کننده ای که به آن می آیند بهینه شده اند. باز هم تاکید می کنم مانند وای فای نیست! وقتی آنتن گیرنده بالا سیگنال را دریافت می کند و از طریق کابل به داخل دستگاه ریپیتر آنتن موبایل می رساند آنتن فرستنده آن را پخش می کند فقط باید دستگاه را به برق بزنید سپس آنتن موبایل شما تقویت می شود.

هر آنچه که باید درباره تقویت کننده آنتن موبایل بدانید

تقویت کننده های شرکت موبایل آنتن ارائه دهنده اصلی تقویت کننده آنتن سیگنال امواج موبایل است. تقویت کننده های تلفن همراه 2G ، 3G ، 5G ، 4G ، LTE و موارد دیگر را برای هر تلفنی با هر مخابراتی و با هر اپراتوری ( تقویت آنتن موبایل ایرانسل ، تقویت آنتن موبایل همراه اول و تقویت آنتن موبایل رایتل ) برای خانه ، دفتر یا وسیله نقلیه تقویت می کنند. ما به طور جدی از مکالمه های افتاده و پوشش ضعیف متنفر هستیم ، بنابراین هدف ما در زندگی این است که تمام نقاط کور را از سیگنال نقطه ای پاک کنیم


چاپ   ایمیل

Related Articles