نصب ریپیتر آنتن موبایل

تقویت آنتن موبایل برای اتومبیل

تقویت کننده آنتن موبایل برای اتومبیل ، کامیون ، قایق و سایر وسایل نقلیه

تقویت کننده های سیگنال آنتن دهی موبایل تلفن همراه برای وسایل نقلیه و اتومبیل گسترده ترین دسته تقویت کننده سیگنال های تلفن همراه هستند که از ماشین های کوچک گرفته تا تریلرهای بزرگ و خانه های سیار را پوشش می دهد. ما آنها را بر اساس نوع خودرو تقسیم خواهیم کرد و بر این اساس توصیه های خود را ارائه خواهیم داد.

1 - برای اتومبیل ، پیکاپ و SUV

2 - برای کامیون ها و نیمه کاره ها

3 - برای وسایل نقلیه دریایی (قایق ها ، قایق های بادبانی ، Schooners و غیره)

تقویت کننده آنتن موبایل تلفن همراه برای اتومبیل شما می تواند به شما کمک کند در هر مکانی از نقشه متصل باشید. موارد بی شماری از مناطق کور که آنتن دهی موبایل ضعیفی دارند و امواج های سیگنال سنگی در امتداد بزرگراه های کشور ما وجود دارد و یک تقویت کننده سیگنال سیار تقریباً همه آنها را از بین می برد یا کاهش می دهد. ( امواج های مزاحم )

تقویت آنتن موبایل برای اتومبیل - تقویت آنتن موبایل در وسایل نقلیه - تقویت آنتن موبایل در ماشین

با این حال ، قدرت تقویت کننده ریپیتر موبایل اتصال و پایین آمدن تقویت کننده ، همراه با افزایش اندازه گیری شده آنتن خارجی شما ، بر میزان تأثیر این مناطق ضعیف و مناطق سیگنال ضعیف بر اتصال شما تأثیر می گذارد. این می تواند یک نجات دهنده در درایوهای طولانی باشد ، یا هنگام رانندگی در مناطقی که GPS ضروری است.

آنتن گیرنده سیگنال موبایل برای اتومبیل

بنابراین ، دستگاه ریپیتر آنتن موبایل مخصوص ماشین را بسیار توصیه می کنیم. این بالاترین اتصال به یک تقویت کننده سلول خودرو را دارد و گزینه های متعددی برای ارتقا آنتن وجود دارد که محدوده مورد نیاز شما را تقریباً در هر نقطه از کشوری که رانندگی می کنید فراهم کند.

شماتیکی از دستگاه تقویت آنتن موبایل در ماشین - تقویت آنتن موبایل در وسایل نقلیه

برای کسانی که زیاد داخل ماشینشان با تلفن صحبت می کنند یا به افزایش متوسط ​​تری نیاز دارند ، دستگاه ریپیتر تقویت امواج سیگنال فرکانس موبایل کافی است. همچنین ، گزینه های آنتن بی شماری دارد. با این حال ، قدرت اتصال و پایین آوردن آن کمی کمتر از Drive Reach است.

نصب ریپیتر موبایل

نصب حرفه ایی دستگاه ریپیتر آنتن دهی موبایل

اگر به دنبال دستگاه تقویت آنتن موبایل تلفن همراه خود به صورت حرفه ای هستید ، بسته به آنچه می خواهید پوشش دهید ، دو گزینه پیش رو دارید. برای خانه ها ، که اکثرا دستگاه ریپیتر آنتن دهی موبایل دوباند را نصب کرده ایم. این دستگاه تقویت فرکانس سیگنال موبایل تا 500 متر مربع را پوشش می دهد. بیشتر افراد احتمالاً یک موقعیت پوششی بین 50 تا 300 متر مربع را نیاز دارند تا سیگنال تقویت شود. اگر می خواهید بیش از یک طبقه را بپوشانید ، باید آنتن بیشتری بخرید ( نه دستگاه ریپیتر فقط آنتن داخلی ). اگر در یک منطقه روستایی یا یک موقعیت بسیار ضعیف سیگنال موبایل زندگی می کنید ، نصب دستگاه تقویت آنتن موبایل تک باند که یک تقویت آنتن موبایل ارزان می باشد می تواند مشکل شما را حل کند. برای نصب تجاری ، ما در سراسر کشور نصب کننده ساختمانهایی با مساحت بالاتر از 5000 متر مربع را شامل هستیم که شامل توصیه های محصولات ما هستند.

در نصب تقویت کننده سیگنال تلفن همراه پنج مرحله اصلی وجود دارد: 

1 - یافتن بهترین سیگنال خارجی ممکن بوسیله تستر موبایل ( تست سیگنال موبایل )

2 - نصب آنتن گیرنده در فضای باز

3 - اتصال دستگاه تقویت کننده

4 - نصب آنتن فرستنده سیگنال

5 - روشن کردن دستگاه

پکیج دستگاه ریپیتر آنتن موبایل - دستگاه تقویت آنتن

درباره شرکت موبایل آنتن

تولید کننده موبایل آنتن پیشرو در راه حل های تقویت کننده سیگنال آنتن موبایل و تکرار کننده سیگنال تلفن همراه در ایران . این شرکت در سال 1388 در تهران تأسیس شد و در همان سال تأسیسات تولید تقویت کننده آنتن موبایل خود را با تولید فعلی بیش از 3000 واحد در ماه تأسیس کرد. طی 8 سال بعد ، این کشور حضور خود را در ایران با دفاتر منطقه ای در هر یک از این استان ها توسعه داده است.